Flet Economico No Coracao Da Cidade
Το διαμέρισμα Flet Economico No Coracao Da Cidade Arraial do Cabo απέχει σχεδόν 20 λεπτά με τα πόδια από την Praia Grande.
Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόνο 100 μέτρα από την Εκκλησία της Παναγίας της Θεραπεύτριας. Το κέντρο της πόλης απέχει μόλις 1 χλμ. και το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάμπο Φρίο βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το διαμέρισμα.
Ο σταθμός λεωφορείων Arraial do Cabo είναι επίσης σε απόσταση μόλις 10 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Passeio de Barco em Arraial do Cabo RJ Tubarao Rio200 μ.
- ΠΛατεία Cova100 μ.
- Almirante Paulo Moreira Oceanographic Museum100 μ.
- Tortuga Tur250 μ.
- Trail to beach from the oven250 μ.
- ΠαραΛία Praia dos Anjos300 μ.
- Πλατεία Daniel Barreto de Marco50 μ.
- dos Anjos Beach Pier200 μ.
- ΩκεαΝογραφικό Μουσείο100 μ.
- Igreja Adventista de Arraial do Cabo200 μ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κάμπο Φρίο12 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το διαμέρισμα Flet Economico No Coracao Da Cidade;
Dos Anjos Beach Pier καθώς και ΠαραΛία Praia dos Anjos βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Flet Economico No Coracao Da Cidade. - ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Flet Economico No Coracao Da Cidade;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Flet Economico No Coracao Da Cidade στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Flet Economico No Coracao Da Cidade;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Flet Economico No Coracao Da Cidade αποτελεί 63$. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Flet Economico No Coracao Da Cidade;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Flet Economico No Coracao Da Cidade μπορούν να φέρουν κατοικίδια.